Дорогі бібліотекарі та просто шанувальники літератури, вітаємо вас з Всеукраїнським днем бібліотек! Бажаємо, щоб зв’язок між людиною і книгою завжди залишався живим, щоб все більше людей відвідувало читальні зали і заводили абонементні картки в бібліотеках! Читайте, підтримуйте вітчизняних авторів і знайомтеся із зарубіжними, пам’ятайте, що книга — найкращий співрозмовник, порадник і друг.
Завітайте в читальний зал № 1 бібліотеки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини для ознайомлення з періодичними виданнями бібліотечної справи.