Бібліотека університету – творча лабораторія від якої залежить якість та зміст навчання. Працівники відділу обслуговування читачів продовжили знайомити першокурсників з бібліотекою УДПУ імені Павла Тичини та основними її правилами. 27 вересня студенти факультету мистецтв та факультету фізичного виховання завітали до нашої книгозбірні, де ознайомилися з правилами користування бібліотекою, отримали читацькі квитки та основну літературу на навчальний рік. Колектив бібліотеки радий допомогти всім студентам у виборі літератури, та бажає високих досягнень у навчанні!