Інформаційно-бібліографічний відділ бібліотеки УДПУ імені Павла Тичини пропонує користувачам ознайомитись з новою поетично-мистецькою збіркою творів національно-патріотичного спрямування заслуженої художниці України Олександри Теліженко під назвою «Другий вимір». ЇЇ присвячено воїнам-захисникам України у повномасштабній російсько-українській війні, а також всім, хто наближає нашу Перемогу! Окрім патріотичних та духовних поезій, у ній вміщені картини та фрагменти рушників майстрині, в яких, за її словами, закодовано символи перемоги і щасливого майбутнього.
У реаліях сьогодення, коли наша країна переживає складні часи, Олександра Теліженко захищає «внутрішній фронт» - мову, що є надзвичайно важливим у підтриманні нашого героїчного українського духу. Авторка впевнена, що хай важко, з кров’ю, але ми увійдемо у новий етап. І це буде зовсім інший період нашої історії, наш Другий вимір.