Бібліотекарі завжди раді бачити першокурсників у стінах університетської книгозбірні, знайомити їх з приміщеннями, з книжковим фондом, періодичними виданнями, з можливостями отримання потрібної інформації для здобуття нових знань. Адже, все це їм ще не знайоме та нове. Тому, пізнавальна бесіда «Стань читачем!» завжди доречна. Працівники читального залу №1 бібліотеки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини цього разу зустрічали 1-й курс факультету соціальної та психологічної освіти.
Надіємось, що такі хвилини стають початком успішного розвитку довготривалих стосунків між читачами та працівниками бібліотеки. Чекаємо наступних зустрічей з вами, шановні студенти!