Знову приємний сюрприз для нашої бібліотеки! В умовах воєнного стану продовжується поповнення фонду нашої книгозбірні новими надходженнями. Сьогодні ми висловлюємо подяку за подаровані книги «Вибрані твори у семи томах Г. П. Васяновича» нашому викладачеві, доктору педагогічних наук, професору кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Кобернику Олександру Миколайовичу. Вся подарована література є справжнім скарбом для студентів та всіх читачів нашої бібліотеки. Ми впевнені, що вони знайдуть своїх читачів та будуть корисними у забезпеченні освітнього процесу.