до 185-річчя від дня народження Івана Нечуй-Левицького
Не кожному письменнику судилося бути улюбленим. Іван Семенович Нечуй-Левицький беззаперечно, улюблений український письменник. Його повісті та оповідання з поетичними пейзажами, мальовничими картинами життя, були, є і будуть важливими чинниками у формуванні естетичних смаків читачів багатьох поколінь.
Народився 25 листопада 1838 року в містечку Стеблеві, нині Черкаська область. І ми пишаємося, що саме на Черкащині народився такий універсальний, усеохопний, неповторний у художньому відтворенні розмаїття українського суспільного життя письменник.
З нагоди 185-річчя від дня народження Івана Нечуя-Левицького відділ комплектування та наукової обробки документів бібліотеки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини пропонує Вашій увазі літературний портрет «Вічний як сам народ».