Будь-яка ефективна співпраця та партнерство завжди приносять гарні результати. Приємним осіннім сюрпризом для бібліотеки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини став подарунок у вигляді електронних видань від Державної науково-педагогічної бібліотеки імені В. О. Сухомлинського, що є результатом НД «Педагогічна наукам та освіта в особах, документах, бібліографії». Представлені джерела є науковим доробком вчених університету. Цей обмін досвідом, науковими виданнями та інформаційними ресурсами розширить можливості наших студентів, дослідників і викладачів. Запрошуємо усіх бажаючих ознайомитися з новинками і вибрати собі інтелектуальну страву до смаку. Для перегляду та користування цими творами пропонуємо скористатись сайтом нашої книгозбірні. У розділі Електронна бібліотека, переходьте за посиланнями і отримуйте доступ до запропонованих видань.
Ми вдячні колегам за такий щедрий дарунок, добровільну ініціативу, направлену на підвищення інтересу і доступу до книги, до наповнення інтелектуальної скарбниці нашого університету. Сподіваємося на подальшу активну співпрацю.