6 грудня українці відзначать державне свято – День Збройних Сил України. Збройні сили – це один з основних елементів стабільного та впевненого розвитку нашої держави, гарантія державного суверенітету. У цей день ми згадуємо всіх хто обрав для себе не легку, але достойну професію – захищати Україну, її суверенітет та незалежність.
Дякуємо нашим захисникам та захисницям за титанічні зусилля у боротьбі за незалежність і віримо в перемогу.
Читальний зал № 2 бібліотеки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини запрошує відвідати книжкову виставку присвячену дню Збройних Сил України «Славні сини України».