Рідна мова – є одним з найголовніших культурних надбань, душею і гордістю українського народу. У рідному українському слові ми відчуваємо народну мудрість, високий дух пращурів та чарівливу красу української природи. Без мови не може існувати та відбутися жодна особистість чи держава!
В читальному залі № 1 бібліотеки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини в літературно-мовному поєдинку зійшлись здобувачі вищої освіти природничо-географічного факультету. Запропоновані бібліотекарями конкурси, в ході заходу, дозволили студентам розкрити свої розумові, мовленнєві та творчі здібності, збільшили пізнавальний інтерес до рідної мови та літератури, розширили кругозір, підвищили інтелектуальний рівень.