Книга – одне з найбільших чудес, створених людиною. Ще в давнину вона вважалась інтелектуальним і престижним подарунком. На початку року до бібліотеки завітали студенти факультету іноземних мов Ангеліна Литвинюк та Тетяна Орлова, які подарували книгу Віктора Горобця «Зірки та терени Козацької революції». Працівники відділу обслуговування читачів завжди щиро вдячні таким дарункам, бо впевнені, що вони стануть важливою частиною фонду та обов`язково знайдуть своїх читачів.