Людям з порушеннями зору
  A+ A-

  Цінність кожної бібліотеки, в тому числі й особистої, визначається не лише наявністю в ній поодиноких рідкісних видань, а її укомплектованістю. В нашій книгозбірні зберігається особиста колекція книг Валентини Леонідівни Карпової – автора численних праць з різних аспектів мови, включаючи фонетику, морфологію, семантику та синтаксис. Її дослідження мали великий вплив на розвиток української мови та наукових досліджень в галузі мовознавства.

  Протягом усього свого життя Валентина Леонідівна збирала книжки, передусім з мовознавства, бібліографії, літературознавства, а ще твори українських письменників. Особливий інтерес у зібранні викликають рідкісні та цінні видання. Всі вони вже стали бібліографічною рідкістю і надзвичайно важливі у науковому відношенні.

  Після смерті науковиці її унікальна колекція потрапила до книгозбірні УДПУ імені Павла Тичини. Тож, сьогодні, працівники інформаційно-бібліографічного відділу пропонують до Вашої уваги бібліографічний покажчик «Колекція книг В. Л. Карпової у бібліотечних фондах УДПУ імені Павла Тичини».

  313

  УДПУ Бібліотека © 2024

  Контакти
  Вулиця Садова, 2
  Телефон – 8(04744) 4-07-83
  E-mail – library@udpu.edu.ua

  Main Menu