Людям з порушеннями зору
  A+ A-

  Видача документів

  Зверніть увагу! З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, просимо дотримуватися всіх заходів безпеки.

  Бібліотека пропонує спектр бібліотечно-бібліографічних та інформаційних послуг, спрямований на досягнення наступних цілей:

  1. забезпечення високого рівня бібліотечного обслуговування;
  2. розширення користувацької аудиторії;
  3. пошук нових форм взаємодії з користувачами.

  Студенти денної та заочної форми навчання, викладачі та співробітники записуються згідно наказу про зарахування. Користувачі інших вищих навчальних закладів подають у бібліотеку гарантійний лист з основного місця навчання або роботи і обслуговуються, як правило, в читальних залах.

  Як стати користувачем бібліотеки?

  • Ознайомитися з правилами користування бібліотекою Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини;
  • заповнити читацький формуляр;
  • оформити читацький квиток, який надалі служитиме документом, при наявності якого студент зможе скористатися послугами бібліотеки.

  «Попереднє замовлення книг»  здійснюється у відділі обслуговування безпосередньо на абонементі видачі літератури, або листом-зверненням із Вашим запитом на електронну пошту.

  Термін виконання замовлення – наступний день після отримання запиту (крім вихідних, святкових та санітарних днів).

  Інформація про наявність книг та уточнення замовлення узгоджуватиметься бібліотекарем електронною поштою. При складанні запиту можна скористатися електронним каталогом . Список літератури (автор видання, назва) просимо надсилати на електронну пошту абонементу: abonnement@udpu.edu.ua 

  Зверніть увагу! Отримати можна лише ті книги, які є у фонді бібліотеки. 

  УДПУ Бібліотека © 2024

  Контакти
  Вулиця Садова, 2
  Телефон – 8(04744) 4-07-83
  E-mail – library@udpu.edu.ua