Відданість українців до друкованого слова можна пояснити: інтернет-експансія дала можливість всім стати автором.
Працівники читального залу №2 Ольга Прокопчук і Віталіна Пальчевська прагнуть до максимального розкриття змісту бібліотечних ресурсів для користувачів.
Відданість українців до друкованого слова можна пояснити: інтернет-експансія дала можливість всім стати автором.
Працівники читального залу №2 Ольга Прокопчук і Віталіна Пальчевська прагнуть до максимального розкриття змісту бібліотечних ресурсів для користувачів.
З даною метою бібліотекарі підготували книжкову виставку «Арсенал періодичних видань», що містить матеріали, які допомагають зробити роботу читача ефективною і творчою, також представлені статті із суспільно-політичних, наукових, виробничих та інших питань, літературні твори та реклама, а також найактуальніша інформація за найкоротший термін часу.
Активну участь в аналізі методичних видань взяли студенти 32 групи (спеціалізація: англійська мова) факультету української філології на чолі з викладачем Поліщук Лесею Борисівною.
Захід завершився під гаслом: «Збагачені знаннями – усміхнені разом із нами!».