Відзначення Дня незалежності Туркменістану в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини стає вже гарною традицією. Виш гостинно приймає на навчання іноземних студентів, переважна більшість яких є студенти саме із Туркменістану. Перебуваючи далеко від Батьківщини у день визначного державного свята, молоді туркмени щорічно відзначають День незалежності рідної держави в стінах альма-матер.
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини також долучається до заходів з нагоди даного свята та підготувала до ознайомлення книжкову виставку «Туркменістан – Україна! Мир та процвітання державних народів», яка експонується у відділі обслуговування читачів.
Запрошуємо всіх бажаючих до перегляду!