Поштові листівки з видами міст.
Купує в Італії кожен турист.
(Дж. Родарі «Листівки з видами міст…»
Про що розповідають листівки з видами міст? Під час подорожі завжди дізнаєшся багато нового і цікавого про країни світу, життя, традиції та звичаї їх жителів. І ми, звичайно, купуємо листівки з видами міст, щоб надовго зберегти у пам’яті враження про місце.
Поштові листівки з видами міст.
Купує в Італії кожен турист.
(Дж. Родарі «Листівки з видами міст…»
Про що розповідають листівки з видами міст? Під час подорожі завжди дізнаєшся багато нового і цікавого про країни світу, життя, традиції та звичаї їх жителів. І ми, звичайно, купуємо листівки з видами міст, щоб надовго зберегти у пам’яті враження про місце.
Саме такі листівки купував кожен турист із вірша Дж. Родарі «Листівки з видами міст».
З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек 30 вересня о 9.35 працівники читального залу №2 Ольга Прокопчук та Віталіна Пальчевська організували майстер-клас з виготовлення вітальної листівки-розмальовки за мотивами вірша Джанні Родарі «Листівки з видами міст…».
Нашу ідею з розмальовування вітальних листівок для бібліотекарів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини підтримали студенти факультету мистецтв.
Впевнені, такі атмосферні і «теплі» листівки-розмальовки спонукатимуть адресатів подорожувати ще більше та відкривати для себе нові горизонти власного світогляду.
Починайте творити свої захоплюючі подорожі вже сьогодні!