Наша планета – одна-єдина квітка, що квітне життям серед мільйонів інших планет і зірок. На початку весни поточного року працівники бібліотеки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини розпочали благодійну акцію «Бути в еко-тренді». Згадаємо як це було.
Наша планета – одна-єдина квітка, що квітне життям серед мільйонів інших планет і зірок. На початку весни поточного року працівники бібліотеки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини розпочали благодійну акцію «Бути в еко-тренді». Згадаємо як це було.
Мета даного проєкту: подбати про майбутнє через покращення стану екології. Також формування у дітей екологічної культури, дбайливого ставлення до природи, та пробуджувати у вихованців бажання до активного громадського життя.
До Дня працівників освіти 1 жовтня о 10.30 бібліотекарі читального залу №2 Ольга Прокопчук та Віталіна Пальчевська разом з малюками із Центру розвитку дітей «Дивосвіт», що діє на базі університету, та з вихованцями дошкільного навчального закладу ясла-садок компенсуючого типу № 9 «Дубок» виконували осінні роботи із збору насіння багатьох квіткових рослин.
Щоб квітник знову радував навесні великою кількістю фарб, а ми з вихованцями були впевнені, що після посіву ваші квіти дадуть результат, важливо було підійти з відповідальністю до збирання насіннєвого матеріалу. Тому аби не заплутатися, паперові пакети із насінням квітів позначили етикеткою із зазначенням культури, сорту й року збору.
По завершенню кожний маленький учасник в знак власної активності і зацікавленості до збереження планети отримав корисне, солодке та соковите яблуко.
Важливо з дитинства сіяти в душах зерно добра та знань! Прорісши, ці зернини стають паростками, здатними діяти, берегти, розвиватися і відкриватися новому.