Оскільки навчальний рік підходить до свого завершення, ще одним етапом нашої плідної роботи є підписання обхідних листів, першопрхідцями якого у цьому році стали магістри.
Завдяки налагодженій, щільній та відповідальній співпраці диспетчерів факультетів та працівників бібліотеки, ми перебуваємо в активному процесі вирішення та узгодження всіх питань для найшвидшого досягнення поставленого перед нами завдання.