З метою популяризації принципів академічної доброчесності в освітньому процесі інформаційно-бібліографічний відділ бібліотеки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини приєднався до онлайн-заняття Гуртовенко Наталії Вікторівни по написанню курсових робіт для студентів-філологів з доповіддю на тему: “Академічна доброчесність: оформлення списку літератури за ДСТУ 8302:2015 “Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання”. Лектором виступила Коваленко Яна – завідувачка відділу. Зустріч відбулась у дистанційній формі на онлайн-платформі Google Meet. Висловлюємо особливу вдячність Факультету української філології за можливість долучитися до заняття.
Слідкуйте за нашими анонсами у Фейсбук та на сайті Бібліотеки, щодо наступних занять по академічній доброчесності. Ця інформація є актуальною на сьогоднішній день і стане Вам у нагоді у подальшій науковій діяльності.