30 листопада 2021 р. в Україні відбудеться день добрих справ, який щорічно відзначають понад 150 країн світу. Бібліотека Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини долучається до всесвітнього благодійного руху #ЩедрийВівторок і Всеукраїнської акції дарування книг для бібліотек України, запропонованою Українською бібліотечною асоціацією. Бібліотека УДПУ завжди пишалася і пишається своїми дарувальниками, яких у нас вдосталь. До цьогорічної акції дарування, вже вкотре, поспішили приєднатися викладачі нашого ЗВО та Інститут дослідження Голодомору. Дякуємо їм за небайдужість до долі книгозбірні та за безкорисливий внесок у поповнення бібліотечного фонду новими навчальними, науковими виданнями.
Ми ніколи не забуваємо про своїх благодійників, тому їхні прізвища завжди висвітлюємо на сайті бібліотеки:
https://library.udpu.edu.ua/blagodijnikam/podyaka-daruvalnikam
Відділ комплектування та наукової обробки документів запрошує всіх небайдужих людей долучитися до акції!
Підтримайте бібліотеку Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини! Подаруйте книги, які принесуть радість та багато приємних хвилин любителям читання!