Відділ обслуговування читачів бібліотеки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини організовує онлайн-зустріч до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом на тему «Хто попереджений – той захищений» сумісно з психологом відділення «Клініка, дружня до молоді» Владиславою Швець.
Зустріч відбудеться 1 грудня о 14.00 год. на платформі ZOOM.
Посилання: https://zoom.us/j/92586419234?pwd=MnVCME1LU01XTEczbklBTmhXTlVXZz09