Сьогодні відбулася онлайн-зустріч науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини з головою комісії по академічній доброчесності Ревнюк Наталією та завідувачем інформаційно-бібліографічного відділу бібліотеки Коваленко Яною.
В ході зустрічі Наталією Ревнюк було розкрито поняття академічної доброчесності, акцентовано увагу на необхідності дотримання основних положень Кодексу академічної доброчесності Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, чесності та ретельності у дослідженнях, недопустимості плагіату та самоплагіату.
Коваленко Яна за допомогою презентації ознайомила із міжнародним стилем АРА, основними прикладами оформлення бібліографічного опису для списку посилань та правилами складання References.