День прав людини — міжнародне свято, що відзначається 10 грудня за пропозицією Генеральної асамблеї ООН, знаменуючи річницю ухвалення Асамблеєю Загальної декларації прав людини в 1948 році.
Це нагода ще раз заявити про значущість прав людини, необхідність глобальної солідарності, нашого взаємозв’язку і загальної людяності.
До міжнародного дня прав людини пропонуємо Вашій увазі перегляд книжкової виставки «Я маю право», яка експонується у відділі обслуговування читачів з 10 по 15 грудня. Запрошуємо всіх бажаючих до перегляду літератури.