Війна виснажує нас фізично та психологічно. У цей непростий час варто підтримувати себе, рідних та близьких. Це життєво необхідно для того, щоб зберегти здоров’я – фізичне та психологічне.
Щоб допомагати своїм близьким та країні, важливо самому залишатися в ресурсі.
Працівники нашої бібліотеки взяли участь у вебінарі «Психологічна підтримка для бібліотекарів в умовах воєнного стану», який проводили Goethe-Institut в Україні спільно з ВГО Українська бібліотечна асоціація.
Тренерка: Тамара Грубі, кандидат психологічних наук, психотерапевт, кар’єрний коуч, тренер, доцент кафедри практичної психології Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка.
Під час тренінгу розглядалися наступні питання:
- як знизити тривожність;
- як жити з травматичним досвідом;
- як впоратись з панічною атакою;
- як розвинути резильєнтність;
- як допомогти собі та близьким;
- швидкі техніки зняття стресу.
Сподіваємось, що перемога уже близько і ми вміло використаємо набуті знання в подальшій нашій діяльності.