Зараз, коли в країні йде війна, коли мільйони людей залишились без домівок і переживають страшні часи, крокуючи до перемоги, виникає багато питань правового характеру. Тому працівники читального залу №1 бібліотеки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини організували правову бесіду для отримання безоплатної консультації. Сіньковська Вікторія, представник правової допомоги, проконсультувала присутніх у питаннях фінансового змісту в умовах воєнного стану та можливості їх вирішення, зокрема, житлово-комунальних послуг, кредитні зобов’язання, земельного податку та інших.