Бібліотекар інформаційно-бібліографічного відділу, Наталія Якубчик, долучилася до конкурсу, організованого Молодіжною громадською організацією Експеримент – «Поетична Хвиля». Метою якого є популяризація творчості відомого українського поета, митця, мистецтвознавця Грицька Чубая (до 74-ї річниці від дня його народження). Він є яскравим представником молодого покоління в українській літературі 60-70-х років XX століття.
Підтримайте книгозбірню рідної альма-матер: перегляньте відео та поставте під ним вподобайку!