Що б хто не говорив, які б прогнози не будував, але книги ніколи не зникнуть. Так, можливо вони перейдуть в електронний формат, стануть трохи іншими, але саме існування їх і через сто, і через тисячу років залишиться незмінним. З часом друкована книга стає бібліографічною рідкістю і має величезну історико-культурну цінність. В бібліотеці Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини такі книги та періодичні видання формують фонд рідкісних видань.
Продовжуючи рубрику «Із золотого фонду бібліотеки УДПУ імені Павла Тичини: рідкісні та цінні видання», пропонуємо Вам пройнятися атмосферою давнього мистецтва, збагатитися духовно та осягнути невеличку частину неоціненного скарбу нашої книгозбірні.