25 лютого відзначається 152 річниця від дня народження відомої української письменниці, перекладача та культурного діяча Лесі Українки.
Щедро обдарована талантом, наділена ніжним чутливим серцем Леся Українка прожила хоч і коротке, проте надзвичайно цікаве життя – життя, сповнене любові, добра, сили волі, мужності і краси.
Пропонуємо поринути у художній світ поетеси та дізнатися більше про її життєвий шлях завдяки віртуальній виставці «Ні! Я жива! Я буду вічно жити!», створеній працівниками відділу обслуговування читачів бібліотеки УДПУ імені Павла Тичини.