За рік, що минув від повномасштабного вторгнення, Український народ продемонстрував світові приклади мужності, стійкості, сміливості, кмітливості та єдності перед жорстоким ворогом.
З цієї нагоди відділ обслуговування читачів бібліотеки УДПУ імені Павла Тичини пропонує Вашій увазі віртуальну виставку «Тобі,Україно моя, і перший мій подих, і подих останній тобі».
Героїчний опір українців – це не лише боротьба за фізичне виживання Українського народу та свободу країни. У цій війні Україна захищає свій європейський вибір, свої ідентичність і цінності як частину європейських.
Перемога України – запорука світової стабільності.