Птахи безумовно зачаровують нас своєю свободою, співом, цікавою поведінкою. А ще, вважають досить символічним, що українська мова є майже синонімом до слова “солов’їна”, що означає – милозвучна, співуча, мелодійна.
Головне ж, що хочеться донести, згадуючи про це свято, що ми так само повинні допомагати птахам, як вони нам. Адже, допомагаючи птахам, ми робимо добру справу, допомагаємо планеті і даємо можливість своїм нащадкам споглядати ці чудові творіння природи не тільки на малюнках в книжках, а й у вільному, чистому небі.
В Музеї зоології імені М.Ф. Коваля з нагоди відзначення цього свята працівники бібліотеки підготували відкритий перегляд літератури «Порятунок рідкісних і зникаючих видів – основне завдання охорони птахів» для студентів та викладачів природничо-географічного факультету.