26 квітня кожного року ми повертаємось пам’яттю і серцем до незабутніх трагічних подій, щоб ще раз осягнути, кому зобов’язані можливістю жити. Віддаємо данину шани і вдячності тим, хто пожертвував найдорожчим, хто пішов у вічність заради життя і майбутнього свого народу та всього людства.
До Дня Чорнобильської трагедії відділ обслуговування читачів бібліотеки УДПУ імені Павла Тичини підготував книжкову виставку «Чорнобиль. Без права на забуття».