Щорічно 23 квітня відзначається Всесвітній день книги та авторського права. З цієї нагоди кандидат педагогічних наук, доцент, в. о. завідувача кафедри дошкільної освіти Ольга Мельникова спільно з бібліотекою Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини провели виховний захід зі здобувачами 212 групи ОС «Бакалавр» факультету дошкільної та спеціальної освіти.
Під час онлайн-зустрічі було зазначено, що книга на сучасному етапі розвитку цивілізації залишається одним із найефективніших інструментів передачі інформації з усіх сфер людської діяльності. Також здобувачі мали змогу поділитися враженнями від останніх прочитаних книг.
Щиро вітаємо всіх шанувальників книги, усіх тих, хто шанує й розвиває друковане слово, із Всесвітнім днем книги і авторського права!