Сьогодні, як ніколи, гордо одягаємо вишиванки! Сьогодні, як ніколи, пишаємось, що ми – українці! Цей генетичний код національної гідності, сили духу, незламності живе у кожному вишитому хрестику, у кожному неповторному українському орнаменті, у кожному українському слові, пісні, молитві, у кожному серці, що сьогодні б’ється у такт з Україною.
Відділ комплектування та наукової обробки документів запрошує вас на етнографічний онлайн-урок, присвячений до Дня української вишиванки!
З Днем вишиванки, рідний університете! З Днем вишиванки, моя Україно!