Щороку, у третій четвер травня, відзначається міжнародне свято - День вишиванки. Воно покликане зберегти споконвічні народні традиції носити вишитий український одяг. В наші дні українська вишиванка є безперечним атрибутом вишуканого смаку. Вона стильно та гармонійно поєднується як з класичним костюмом, так і з повсякденним одягом. А ще нагадує, що ми - українці, пам'ятаємо та шануємо наші звичаї.
З нагоди цього свята відділ обслуговування читачів бібліотеки УДПУ імені Павла Тичини запрошує до перегляду тематичної виставки «День вишиванки єднає українців».