5 жовтня відбувся науково-методичний семінар – «Інструменти для розвитку культури академічної доброчесності». Організаторами та координаторами зустрічі виступили викладачі Кафедри української мови та методики її навчання Факультету філології та журналістики. На захід були запрошені: викладачі Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського», Коростишівського педагогічного фахового коледжу імені І. Я. Франка Житомирської обласної ради, керівники кваліфікаційних робіт, а також здобувачі вищої освіти освітнього ступеня «Магістр».
Семінар розпочала вітальним словом до усіх учасників Розгон Валентина Володимирівна, кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри української мови та методики її навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
На семінарі пролунали такі виступи:
Григоренко Тетяна Володимирівна, доктор педагогічних наук, професор кафедри української мови та методики її навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
Тема: «Впровадження принципів академічної доброчесності в освітньому та науковому середовищі УДПУ імені Павла Тичини».
Коваленко Яна Вікторівна, завідувач інформаційно-бібліографічного відділу наукової бібліотеки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
Тема: «Загальні правила цитування та посилання, оформлення списку літератури за ДСТУ 8302:2015»
Руденко Вікторія Миколаївна, начальник редакційного відділу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
Тема: «Unicheck: особливості програми для перевірки на академічну доброчесність»
Дякуємо Факультету філології та журналістики за організацію та запрошення. Запрошуємо інші факультети та інститут до співпраці.