Щороку у другу неділю жовтня майстри пензля відзначають День художника України. Роль образотворчого мистецтва в культурному розвитку всього людства надзвичайно важлива. Цей досконалий і неповторний вид творчості є одним з головних у сучасному світі. За допомогою своїх робіт художники передають внутрішні переживання, красу і недоліки навколишнього світу, намагаються достукатися до людей, несучи їм свої ідеї. Історія українського живопису дуже багата. Безліч митців України в своїй творчості досягли світового визнання. Вони є майстрами графіки, пластики, абстракції, проявляючи себе у різних напрямках цього мистецтва.
Інформаційно-бібліографічний відділ пропонує ознайомитись з бібліографічним оглядом літератури на тему «Художник — це світогляд і талант».