Інформаційно-бібліографічний відділ бібліотеки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини продовжує співпрацю з факультетами. Провідний бібліограф Блоха Аліна Анатоліївна долучилася до онлайн-заняття для магістрантів факультету іноземної філології. Організатором виступила професор, доктор педагогічних наук, завідувач кафедри теорії та практики іноземних мов Білецька Ірина Олександрівна. З презентації та розповіді Аліни Анатоліївни – ”Академічна доброчесність: пошук наукових джерел та опрацювання матеріалу щодо теми дослідження” – студенти дізнались як бібліотека допомагає у науковій діяльності, які послуги можна отримати онлайн, як правильно самостійно здійснювати пошук та підбір літератури до своєї наукової роботи у електронному каталозі бібліотеки.
Будемо раді співпраці з іншими факультетами та інститутом. Двері нашої бібліотеки завжди відчинені для Вас.