Щороку, 3 грудня, разом із світовою спільнотою, Україна відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей із інвалідністю. Увага держави та толерантність кожного з нас допоможуть спростити життя людей з обмеженими можливостями, створити майбутнє, де б люди не були виключені з соціуму через проблеми зі здоров`ям. Бажаємо всім людям з особливими потребами витримки, оптимізму, здоров`я, можливості втілити в реальність свої плани та задуми! З нагоди цього свята відділ обслуговування читачів бібліотеки УДПУ імені Павла Тичини пропонує до перегляду тематичну виставку «Зрозуміти іншого».