На тому місці, де колись збирали на княжу пораду мудреців углицького племені, стоїть нині майже стотисячний вулик – місто Умань. Воно пережило набіги татарів, бачило розкішні бали польських аристократів, воно пам`ятає моторошну помсту гайдамаків загарбникам України. Його архітектура пережила епохи і держави, була свідком багатьох історичних подій. Умань відроджувалась і відбудовувалась знову і знову, аби нині повстати живим свідком незламності й унікальності нашого роду…
Інформаційно-бібліографічний відділ пропонує ознайомитись з бібліографічним оглядом літератури на тему «Біографія Умані: через минуле у майбутнє».